Stretnutie rodičov detí s AS/HFA

Posledné stretnutie rodičov detí s AS/HFA v roku 2014 sa bude konať  v piatok 12.12.2014  v obvyklom čase (od 16.00 do 18.00) v priestoroch Centra nadania, n.o.  (v riaditeľni na prízemí, v chodbe napravo od vrátnice). 

Vítaní sú aj rodičia, ktorých dieťa nie je diagnostikované. Postačuje podozrenie rodiča z dôvodu nadpriemerného výskytu sociálnych deficitov v prejavoch dieťaťa, resp. pocit, že dieťa je „iné“ ako väčšina rovesníkov.

Hlavnou témou stretnutia bude téma:  „Ako, či, kedy a s kým ne/hovoriť o AS/HFA dieťaťa (súrodenci, učitelia, susedia, užšia a širšia rodina).“

 

Na stretnutie s vami sa teší,

Martinková Michaela

 

Komentáre

Dobry den, tymto dakujem za

Dobry den, tymto dakujem za prijatie na tejto stranke a chcem sa spytat, ci sa nieco plati za vstup alebo ako to prebieha. Dakujem

Vitajte :)   Stretnutie

Vitajte :)   Stretnutie prebieha neformálne, orientačná téma je v prípade záujmu niekoho z prítomných prioritná, inak sa priebeh stretnutia flexibilne prispôsobuje potrebám a počtu zúčastnených a prípadným témam/otázkam, s ktorými prichádzajú tí, ktorí na konkrétne stretnutie prídu. Zatiaľ sa neplatí nič.