Stretnutia aspíkov

Stretnutie pre dospelých ľudí s AS, resp. deficitom sociánej intuície

Pozývam Vás na stretnutie dospelých ľudí s Aspergerovým syndrómom, (resp. inak vnímajúcich, s deficitom v sociálnej intuícii), ktoré sa uskutoční v piatok 12. júna 2015 o 16:00 v priestoroch Centra nadania, n.o.

Stretnutie dospelých ľudí s AS/HFA

Pozývam Vás na stretnutie dospelých ľudí s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok 20. júna 2014 o 16:00 v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave, mestská časť Dlhé diely. Stretnutie sa uskutoční v riaditeľni na prízemí, ktorá sa nachádza napravo od vrátnice hlavného vchodu do budovy.

Stretnutie dospelých ľudí s AS/HFA

Pozývame Vás na ďalšie stretnutie dospelých ľudí s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok 8. novembra 2013 o 16:00 v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave, mestská časť Dlhé diely. Stretnutie sa uskutoční v riaditeľni na prízemí, ktorá sa nachádza napravo od vrátnice hlavného vchodu do budovy.

Pozvánka na stretnutie ľudí s AS

Pozývame Vás na ďalšie stretnutie dospelých ľudí s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok 24. 5. 2013 o 16:00 v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave, mestská časť Dlhé diely.

Ďalšie stretnutie dospelých s AS

Pozývame Vás na stretnutie dospelých ľudí s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok 14. 9. 2012 o 16:00, a to opäť v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave – Dlhé Diely, konkrétne budeme na prízemí v riaditeľni, ktorá je vpravo od vrátnice.

Stretnutie dospelých s AS

Po dlhšom hľadaní vhodného termínu :)   Vás pozývame na ďalšie stretnutie dospelých ľudí s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok 1. 6. 2012 o 16:00, tentokrát opäť v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave – Dlhé Diely.

Stretnutie pre dospelých s AS

 

Pozývame Vás na stretnutie dospelých s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok 9. 3. 2012 o 16:00, tentokrát v nedávno otvorenej kaviarni v priestoroch Artfora na Kozej ulici v Bratislave - Starom Meste.

Stretnutie dospelých s Aspergerovým syndrómom

Vzhľadom na záujem prítomných na príjemnom prvom stretnutí dospelých s Aspergerovým syndrómom Vás s radosťou pozývam na ďalšie stretnutie dospelých s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční v piatok dňa 27. 1. 2012 o 16:00 v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave – Dlhé Diely.
Na Vašu účasť sa teší,
Martinková Michaela
 

Stretnutie dospelých s Aspergerovým syndrómom

Pozývame Vás na stretnutie dospelých s Aspergerovým syndrómom, ktoré sa uskutoční 9. 12. 2011 o 16:00 v priestoroch Centra nadania, n.o. na Majerníkovej 60 v Bratislave – Dlhé Diely.

Syndikovať obsah